Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı sayesinde kitlelerin en hızlı etkileşime geçtiği dijital mecralarda daha aktif sonuçlar almak ister misiniz? Medyosfer Digital olarak sosyal medyanın gücünün sizin avantajınıza olacak şekilde kullanıyor ve kaliteli seçeneklerden faydalanmanıza olanak sağlıyoruz.

Sosyal medya, her geçen gün büyüyen oldukça değerli bir mecradır. Bu mecra insanların birbiri ile etkileşim kurması bir yana markaların kitlelere ulaşması da oldukça kolaydır. Sosyal medyanın bu özelliği profesyonel bir destek olan sosyal medya danışmanlığı sayesinde daha da önem kazanır. Siz de bu önemi ortaya çıkaracak çalışmalara imza atmak istiyorsanız sosyal medya danışmanımıza başvurabilirsiniz. Peki, size sunduğumuz hizmetlerde neler var?

Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı Çözümlerimiz

Sosyal medyada başarılı olmanın anahtarı şüphesiz profesyonel destektir. Ama bu mecrada destek almanın hangi kapsama girdiğini bilmeyen pek çok marka profesyonellikten uzak yaklaşımlar sergiler. Siz markanızı profesyonellere teslim etmek istiyorsanız aşağıdaki hizmetlerimizden faydalanmalısınız.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal medya hesabınızın kuruluş ve yönetim işlemlerini sizler adına gerçekleştiriyoruz. Hesabınızın daha etkin ve başarılı olması adına profil fotoğrafı, profil açıklamaları ve diğer detayları düzenliyoruz. Markanıza yakışan bir profil oluşturarak markanıza yönelik talebi yukarı taşıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Kampanyaları

Sosyal medya aracılığı ile başarılı olmanın en önemli şartı doğru kampanya ve reklam çalışmalarıdır. Çalışmalarını rastgele yürüten markaların aksine işini sağlama alan bir marka olmayı deneyin. Sosyal medya danışmanlığı sayesinde en etkili reklam çalışmalarını sizler adına yürütüyoruz. Üstelik reklam ve pazarlamada bütçe konusunu da göz ardı etmiyoruz.

Post ve Story Çalışmaları

Hedef kitlenizi etki altına almak adına kullanacağınız en önemli araçların görsel tasarım olduğunu unutmamalısınız. Instagram, Facebook ya da LinkedIn profilinizden paylaşacağımız post ve storyler sayesinde ilgi çekici bir profile sahip olmanıza olanak tanıyoruz. Böylelikle kısa sürede daha büyük kitlelere ulaşmanızı sağlayacak işlere imza atıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal Medya Danışmanlığı

Hedef Kitle Analizi

Sosyal medya hesaplarınızın hedef kitlesini belirlemek en az bu kitleyi etkilemek kadar önemli! Medyosfer Digital olarak gerçekleştirdiğimiz analiz ve raporlamalar çerçevesinde hedef kitlenizi doğru bir şekilde belirliyoruz.