Merkez Mah. Seyhan Cengiz Turhan Cad. No:1 Eskipazar / Karabük
trende

Apple’dan İkinci Nesil AirPods’lara Güncelleme Desteği

Apple’dan İkinci Nesil AirPods’lara Güncelleme Desteği

Apple, müzik bağımlısı kullanıcılarını yeni AirPods modelleriyle memnun etmeye devam ediyor. Yeni jenerasyon AirPods hakkında da geçtiğimiz günlerde sizinle değişik bilgiler paylaşmıştık. Yeni modelleri üzerinde çalışmalarına devam eden Apple, eski kuşak AirPods kullanıcılarını da unutmadı.

Apple’ın 2021 yılının sonlarına gerçek AirPods Pro kullanıcılarının gerektiğinde yazılım güncellemesi yapabilmesine imkan sağlamıştı. Bugün de tekrar misal bir haber ikinci kuşak AirPods’lar için geldi. Gelin haberin ayrıntılarına bir göz atalım.

İkinci jenerasyon AirPods’lara yazılım güncellemesi

MacRumors tarafından duyurulan bilgiye nazaran, ikinci jenerasyon AirPods’lar da artık desteklenen modeller ortasında listeniyor. Kullanıcıların AirPods’larından birinde güncelleme alamaması yahut iOS olmayan bir aygıtta kullanması sonucu oluşan düşünceleri için yazılım yüklemelerine imkan tanıyor. Bununla birlikte yazılım güncellemesi sırf Apple’ın dahili kullanımı için geçerli.

AirPods yazılımını güncellemek isteyen kullanıcıların Apple Mağazaları yahut Apple Yetkili Servisi’ni ziyaret etmeleri gerekiyor. Hatırlatmakta fayda var; güncelleme alabilecek olan AirPods’lar şimdilik yalnızca ikinci jenerasyonla hudutlu. Üçüncü jenerasyon AirPods ve AirPods Max bu listeye dahil edilmedi. İlerleyen günlerde bu listeye diğer Apple aygıtların dahil edildiğini görür müyüz bilmem lakin bu habere binlerce kişinin sevindiğini duyar üzereyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: